Poniższa lista zawiera dane kontaktowe lekarzy, którzy przychylnym okiem patrzą na dietę ograniczającą spożycie produktów mięsnych i pochodzenia zwierzęcego. Wielu z nich praktykuje wegetarianizm lub weganizm, są obeznani z badaniami na temat diety niskobiałkowej i formami uzupełniania składników odżywczych. Wszyscy oni są rekomendowani przez Stowarzyszenie Vege Polska.

 

Imię, Nazwisko Miasto Telefon Opis działalności
Zofia Lorens-Litka Warszawa 605 108 571 Lekarka internistka, weganka, terapeutka Medycyny Chińskiej, propagatorka diety wg 5 przemian
Urszula Hura Olsztyn 509 972 005 Centrum Rehabilitacji, specjalistyczne konsultacje, profilaktyka i leczenie wielu chorób i dysfunkcji
http://www.hura.olsztyn.pl/
Piotr Popławski Wałbrzych 697 315 072 Specjalista pediatra z 30-letnim doświadczeniem. Wśród pacjentów m.in dzieci z ośrodków MTŚK. Ze względu na szacunek dla pacjenta i jego opiekunów zmierza do dostosowania postępowania do oczekiwań mając na względzie dobro pacjenta. Zapraszamy. PZU. Medicover. Polmed. Luxmed.

Czytelników zachęcamy do polecenia nam swych lekarzy przyjaznych wegetarianom lub namówienia ich do wpisania się na powyższą listę. Lekarze z listy często oferują zniżki dla posiadaczy Vege Karty – sprawdź którzy. Zachęcamy również do napisania swych uwag z kontaktu z polecanymi przez nas lekarzami.

Lekarze: Aby Państwa dane pojawiły się na liście prosimy o wypełnienie formularza rejestracji (formularz uruchamia się po kliknięciu na poniższy przycisk)