Poniższa lista zawiera dane kontaktowe lekarzy, którzy przychylnym okiem patrzą na dietę ograniczającą spożycie produktów mięsnych i pochodzenia zwierzęcego. Wielu z nich praktykuje wegetarianizm lub weganizm, są obeznani z badaniami na temat diety niskobiałkowej i formami uzupełniania składników odżywczych. Wszyscy oni są rekomendowani przez Stowarzyszenie Vege Polska.

 

Imię, Nazwisko Miasto Telefon Opis działalności
Zofia Lorens-Litka Warszawa 605 108 571 Lekarka internistka, weganka, terapeutka Medycyny Chińskiej, propagatorka diety wg 5 przemian
Urszula Hura Olsztyn 509 972 005 Centrum Rehabilitacji, specjalistyczne konsultacje, profilaktyka i leczenie wielu chorób i dysfunkcji
http://www.hura.olsztyn.pl/

Czytelników zachęcamy do polecenia nam swych lekarzy przyjaznych wegetarianom lub namówienia ich do wpisania się na powyższą listę. Lekarze z listy często oferują zniżki dla posiadaczy Vege Karty – sprawdź którzy. Zachęcamy również do napisania swych uwag z kontaktu z polecanymi przez nas lekarzami.

Lekarze: Aby Państwa dane pojawiły się na liście prosimy o wypełnienie formularza rejestracji (formularz uruchamia się po kliknięciu na poniższy przycisk)

formularz_rejestracji_lekarz-dietetyk

Lekarz / Dietetyk

Prosimy o wprowadzenie danych kontaktowych. W ciągu 24 godzin, wszystkie wprowadzone dane pojawią się na naszym portalu.
(*) pola wymagane

Wybierz plik

Maksymalny rozmiar pliku 2MB

Please wait...