Vegan Society 03-05.01.2018 Online-marketing

W dniach 03-05 stycznia 2018 przedstawicielki Vege Polska:

  1. Katarzyna Niemiec
  2. Katarzyna Pyzik-Tederska

W ramach programu Erasmus+ Edukacja dorosłych odwiedziły organizację partnerską The Vegan Society, której siedziba mieści się w brytyjskim Birmingham. Tematem spotkania była komunikacja i online-marketing.


Był to już kolejny pobyt Vege Polska w The Vegan Society, najstarszej organizacji skupiającej wegan i promującej dietę opartą o produkty roślinne na świecie. W trakcie wizyty poznałyśmy strukturę i sposób organizacji pracy biura, a także codzienne obowiązki osób odpowiedzialnych za komunikację w mediach społecznościowych i za pośrednictwem strony internetowej Stowarzyszenia.

Spotkanie było niezwykle cenną okazją do wymiany doświadczeń i tzw. komunikacyjnych „best practices”. Miałyśmy również okazję poznać tajniki reklamy w serwisach Facebook i Instagram, jak również dowiedzieć się, jakiego rodzaju treści najlepiej trafiają do ich użytkowników w Wielkiej Brytanii.

Druga część szkolenia poświęcona była poznaniu specyfiki pracy ze stronami internetowymi, z punktu widzenia zbierania i analizy danych. Rozmawialiśmy i testowaliśmy w praktyce narzędzia, takie jak np. Google Analytics.

Intensywne spotkanie w The Vegan Society pozwoliło nam na nawiązanie interesujących kontaktów, zebranie wiedzy i mnóstwa inspiracji.

Birmingham przywitało nas kapryśną (typowo styczniową) pogodą, ale z pewnością z chęcią do niego wrócimy!


Oto kilka zdjęć z mobilności:


EU flag-Erasmus+_vect_POS

Przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+
Mobilność kadry edukacji dorosłych